V Respecte

Asi prvé, čo si pamätám z pohovoru, tak ako asi každý, je hlava koňa v obývačke, priateľské prostredie a fajn ľudia. A tak to naozaj je. Práve plynie môj tretí mesiac accountovania a za ten čas som toho stihla naozaj veľa. Napríklad sme sa presťahovali, absolvovali zopár firemných akcii a samozrejme aj pracovali.

Zatiaľ som ešte stále vo fáze, keď kolegov spoznávam. Všetky ich nadania a vášne, vďaka ktorým sme každý iný a ktoré ovplyvňujú našu prácu a nápady. Zbožňujem brainstormingy, kde aj najväčšia hlúposť môže prispieť k úspešnému konceptu. Som rada súčasťou celého diela a zbožňujem ten pocit, keď viem, že všetko do seba zapadne ako skladačka a že zadanie bolo splnené. Myslím si, že ľudia v Respecte robia svoju prácu naozaj dobre a som rada, že som toho súčasťou.

Respect vie robiť vtipné reklamy. Okrem Mr. Coconuta ma pobavili videá pre Unlimit Recruitment:

A aj spot pre Kaufland, ktorý získal Bronzový klinec:

Čo ma zaujalo vo svete reklamy – Keď levy vyhrávajú a nebo pečie

Mám rada dva typy reklám: tie, čo majú v sebe emóciu a tie, čo ma rozosmejú. Z prvej kategórie určite spomeniem tieto reklamy z Cannes Lions 2017:

Z druhej kategórie som sa veľmi pobavila na tejto, trochu staršej reklame na čokoládu.

V nápaditosti je krása, presne toto som si povedala, keď som u Bruna, veľmi príjemnej vinárničke, zbadala nálepku na vitríne s koláčmi cukrárne Nebo Pieklo. Krásna slovná hračka, pekne spracované. Určite si nejaký koláč objednám.

 

Niečo o mne

V minulosti som pracovala v agentúre Nydrle Semelak (Oliver), kde som spoznala veľa zaujímavých a talentovaných ľudí z reklamy. Klient O2 a jeho magický svet mi robil spoločnosť vyše 2 rokov, keď som sa rozhodla prijať pracovnú ponuku v Dubaji, kde som spoznala pozlátko Stredného Východu a kde som taktiež zistila, že voda z vodovodu je nad zlato.

V zahraničí som sa dostala k rôznym zaujímavým projektom, napríklad k foteniu a produkcii vizuálov pre Ferrari World Abu Dhabi a organizovanie uzatváracieho ceremoniálu Qatar Exxonmobile Open 2017, za čo bola spoločnosť nominovaná na viacero ocenení. Tu je k tomu video: