Ahojte,

moje meno je Kristína a v Respecte som celkom nováčik, som tu zatiaľ len 5 mesiacov. Pracujem ako office manager, inak povedané “dievča pre všetko“. To znamená, že sa starám o chod firmy a o potreby ľudí, ktorí poväčšine odo mňa niečo chcú. Pohodička jahodička. Prečo som tu? Róberta, jedného z Respect šéfov, som sledovala dlhšiu dobu na FB a prišlo mi vždy fajn, čo si na FB dával. Nič môjmu jastrabiemu oku neuniklo. Preto keď raz nadišiel deň, že by som sem mohla ísť pracovať, nebolo mi to proti srsti. Nuž a už som tu. Za ten krátky čas som si veľmi obľúbila accountov, je tu taká sranda. Kolegynka Lucia sa väčšinou snaží niekomu v kancelárii vynadať, najčastejšie accountovi Jakubovi, ktorý je na práškoch, tak niekedy idem vedľa, do ticha, ale je to celkom sranda. Lebo aj na polceste ich ešte počuť ako sa hádajú.

Aby som sa vám viac priblížila, porozprávam o svojich 2 hobby:

Neskutočne rada mám film a knihy. Tieto hobby mi prehlbujú môj vnútorný život, ktorý ako pomerne veľký introvert musím napĺňať. Navyše som aj veľký odporca reality, preto keď môžem vstúpiť do inej reality, je to veľmi obohacujúce. Najradšej by som žila len tak vo filme a menila postavy, tak ako by sa mi chcelo. Napríklad čakala som aj na Gandalfa dlho, že po mňa raz príde a pôjdeme na misiu, preto ma dosť sklamal, keď neprišiel. Zanechalo mi to len ďalšiu jazvu na mojom srdci, ale veď snáď mu je fajn.

Film:

Medzi mojich obľúbených režisérov patria Roman Polanski, Guy Ritchie, Tarantino, šialený Pedro Almodóvar a  Woody Allen, tie jeho najstaršie filmy od roku 1960. Keď som ho spoznala, tak sa mi zapáčil, že som si „nasurovku“ zadelila všetky jeho filmy od roku 1965 do roku 2010. Zaujímavý je tým, že natočí film každý jeden rok, takže to bola sranda, ale ten čas neľutujem. Odporúčam Spáčov, Bananas. Annie Hall až tak nemusím 🙂

Potom milujem marvelky, môj obľúbený je Iron Man, ale mám rada aj Thora. Okrem toho mám rada aj Star Wars, videla som všetky časti, niektoré viackrát, to nie ako tí hipsteri, čo si pozrú jednu časť a potom nosia ich tričká. To je hriech.

Mám rada aj historické filmy, kde sa bojuje a je krv, veď som dáka poriadna baba.

Ale za tie roky filmov a filmov sa môžem vrátiť vždy len k jednému a tým obľúbeným je Kill Bill.

Preto by som chcela nadviazať na Respect reklamu, ktorá mi pripomenula Tarantina a veľmi som sa na nej zasmiala:

Z reklamy mi najviac hovoria tie filmové, dlhšie. Ešte sa mi veľmi páčila aj táto reklama s Jánošíkom, tá je taká veľkolepá:

V krátkosti spomeniem aj svoje druhé hobby, knihy:

Najradšej mám detektívky a keď nie to, tak sci-fi alebo fantasy. Vyrastala som na Agathe Christie, mama mi to ako malej podstrčila, preto ma to do istej miery poznačilo a teraz napríklad už aj viem čo-to odhaliť, aj by mi to asi šlo byť nejakou súkromnou detektívkou, akurát neviem sa biť a som malá, tak by to bol problém. Alebo potom z tej temnej strany by som vedela aj pomôcť, napríklad zahladiť stopy, takže aj to by mi už asi šlo. Pochopila som, že týmto blogom by som sa vedela dať do povedomia záujemcom o nájomných zabijakov, tak by som chcela ponúknuť takisto svoje služby.

Zo sveta ma najviac zaujali avatar bábätká, také by som chcela, lebo by nevadilo, keby náhodou spadlo.

Na Slovensku ma oslovilo toto:

https://www.sashe.sk/Didlo

Tento chlapec, pomáha svojmu postihnutému bratovi tým, že predáva mydlá a peniaze z toho idú na plienky pre jeho brata. To je také pekné.